Ankara Nakliyat Montaj Hizmeti

Ankara Evden eve nakliyat firmamız müşterilerimize nakliyat konusunda yardımcı olmak için aralıksız bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bünyemizde çalıştırmış olduğumuz uzman ekiplerimiz sayesinde evlerinizde bulunmakta olan bütün eşyalarınızı güvenli bir şekilde istemiş olduğunuz yeni konuma taşımak için işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İnternet adresimizde yer almakta olan telefon numaralarımızdan veya farklı yollarla bizlerle iletişime geçtiğiniz zamanlarda Ankara ev taşıma firması olarak sizlere nakliyat hizmetini vermek için evlerinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Başta evlerinize ekspertiz hizmetlerimizde yer almakta olan personellerimiz gelmektedir. Daha sonrasında yapılmış olan kontroller bittikten sonra bizlere sunulan raporda nakliyat için gerekli olan araç ve gereçleri bulunmuş olduğunuz konuma getirmekteyiz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Da Montaj Ekipleri

Ankara Nakliyat olarak vermiş olduğumuz çalışmalarımızın yanında sizlere de montaj hizmetlerini de sunmaktayız. De montaj ekiplerimiz evlerinizin içerisinde yer almakta olan bütün eşyalarınızı baştan sona olacak şekilde montajlamalarını gerçekleştirerek düzenli olarak paketleme işlemine tabi tutmaktadır. Daha sonrasında paketleme işlemleri gerçekleştirdikten sonra evlerinizin önünde beklemekte olan araçlarımıza nakliyelerini gerçekleştirmekteyiz. Nakliyelerini gerçekleştirdikten sonra yeni evlerinize eşyalarınızı yerleştirirken yine aynı şekilde montajlama ekiplerimiz gelerek istemiş olduğunuz biçimde düzenli olarak bütün mobilyalarınızı evinize kurmaktadır. Kurulumlar son bulduktan sonra gerekli olan bütün işlemleri tekrardan kontrollerini sağlayarak müşterilerimizden memnuniyet için anketimize katılmalarını istemekteyiz. Buradaki amacımız müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerin yeterli olup olmamasını kontrol etmektir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınmalarınızı daha bulunmuş olduğunuz daha rahat bir sürece taşırsanız eşyalarınızı daha kolay bir şekilde yeni evlerinize taşıyabilirsiniz. Personellerimiz evlerinizi taşırken kendilerine herhangi bir müdahalede bulunmadan kullanmış oldukları ekipmanları ve göstermiş oldukları titizlik çalışmalarını gözünüzle görebilirsiniz. Ekiplerimiz profesyonel kişilerden oluşmakta olan personellerden oluşmaktadır. Ambalajlama ve paketleme nakliyat konusunda en önemli hususlar arasında bulunmaktadır. Bunun için ekiplerimiz hassas olacak şekilde eşyalarınızı düzenli olarak paketlemektedir. Nakliyat fiyatlarımız taşımak için kullanmış olduğumuz araçlar ve ne kadar süre içerisinde bitme olanaklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için ekspertiz hizmetlerimizle görüşmeler sağlayarak evlerinizde bulunmakta olan eşyalar için net bir fiyat belirleme şansını yakalayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma firmaları günümüzde oldukça yaygın olan firmalar olarak bilinmektedir. Bu firmalar müşterilere daha iyi hizmetler vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun kendimize eşya paketleme konusunda uzmanlardan oluşan deneyimli personeller bulundurmaktayız. Çünkü uzman personellerimiz istedikleri zamanlarda en kolay şekilde evlerinizde yer almakta olan eşyalarınızı paketleyip nakliye için hazır bir hale getirmektedirler. Nakliye sırasında eşyalarınız tarafımızca bir hasar ile karşılaştığında sizlere sunmuş olduğumuz sigortalama işlemleriyle oluşan hasarları karşılamaktayız. Firmamız diğer firmalara kıyasla Türkiye’de en büyük olan sigorta firmalarıyla anlaşmalarını sağlamaktadırlar. Buda eşyalarınızın başına herhangi bir zarar geldiğinde güvende olduğunuzu sizlere bildirmektedir. Yani bütün eşyalarınız nakliyat süreci içerisinde bizlere emanet olacak şekilde hizmet vermekteyiz.